Будівництво споруд сільськогосподарського призначення як пріоритетний напрямок розвитку будівельного ринку

За підсумком 2019 року у структурі ВВП відбувається перерозподілення частки від промисловості на користь сільського господарства (з 10,6% до 17,8%).

При цьому аграрії обирають для будівництва технологію швидкомонтованих будівель з металоконструкцій. Наприклад будівництво овочесховища з металоконструкцій компанія Термобуд Стандарт здійснює по всій території України. Для будівництва використовуються металоконструкції та енергоефективні сендвіч-панелі.

За прогнозами експертів ринку в найближчі роки попит на нові будівля для складів, овочесховищ, фруктосховищ та переробних заводів зі сторони аграріїв може значно збільшитись. І в першу чергу будуть широко затребувані металеві каркаси та технології швидкого будівництва.

Тривалість зберігання визначається цілою низкою чинників, таких як: умови вирощування продукції, сортові особливості, способи збору врожаю, умови зберігання.

Технологічно оснащене овочесховище під ключ, дозволяє утримувати вартість овочів і фруктів на рівні, що забезпечує успішну діяльність підприємства. Для проектування та будівництва овочесховища слід застосовувати тільки перевірені та надійні рішення.

Продовжити терміни зберігання овочів та фруктів дозволяє додаткове обладнання, що враховується у вартості будівництва овочесховища. Системи, що регулюють газову середу в холодильних камерах, зволожувачі, осушувачі гарантують мінімальні втрати продукції.

Компанія Термобуд стандарт пропонує вигідне будівництво об’єктів сільськогосподарського призначення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector
Gogetlinks 735126