Отримайте надійне енергопостачання для вашої компанії на прозорих умовах!

Альтернативна енергетика може стати відмінним варіантом для тих власників домогосподарств, хто хоче знизити комунальні платежі. До того ж, завдяки сонячній електростанції можна заробляти, підключившись до «зеленого» тарифу. Але через вартість сонячної станції, не всі можуть дозволити собі таку установку. Щоб знизити ціну комплекту сонячної електростанції, деякі вирішують зробити сонячну панель самостійно. Чи доцільно це? Давайте розбиратися. Рекомендуємо вам купити сонячні батареї. Отримайте надійне енергопостачання для вашої компанії на прозорих умовах тут https://megatrading.com.ua/!

Що потрібно, щоб зібрати СЕС

Перш, ніж переходити до процесу складання, слід не тільки провести розрахунок сонячної електростанції, а й визначитися з відповідним простором для установки панелей. Якщо ви хочете розмістити сонячну станцію на ділянці або на даху, важливо, щоб станція перебувала в самій сонячної зоні. У разі, якщо ви не визначите найбільш ефективна ділянка, то вас чекає переплата — адже навіть найменше затінення впливає роботу всієї станції.

Для того щоб визначити зону найвищої продуктивності майбутньої станції, фахівці SUNSAY Energy проводять спеціальні зйомки з квадрокоптера. За допомогою спеціального програмного софта можна максимально точно проаналізувати ділянку і знайти те місце, де панелі будуть працювати на повну потужність.

З чого виготовляється сонячна панель

Коли ви визначилися з місцем максимальної ефективності, а також з типом станції, ви можете приступати до самостійної збірці фотомодулів. Конструкції кожної батареї складається з алюмінієвої рами, загартованого скла, двох герметиків, сонячної панелі, задньої кришки і розподільної коробки. Сама ж панель складається з фотоелектричних осередків — їх кількість залежить від бажаної потужності.

Також виберіть, з якого матеріалу будуть зроблені ваші панелі: це можуть бути монокристалічні, полікристалічні або тонкоплівкові пластини. Кожна з них має свій рівень ККД і відповідну вартість. Найдорожчими і найбільш ефективними вважаються монокристалічні модулі. Якщо ж ви плануєте заощадити і, припустимо, скористатися тонкоплівковими модулями, то вони будуть мати низький ККД, а розміри сонячних панелей будуть більше.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector
Gogetlinks 735126