Оренда будівельної техніки

Компанія «Алеф Строй» займається орендою будівельної техніки і пропонує великий вибір моделей всіляких конструкцій і призначення. Усі пропоновані нами машини і обладнання відрізняється високою якістю і великим запасом міцності. Ми постійно оновлюємо парк спецтехніки, тому впевнені, в тому, що наші клієнти залишаться задоволені. Про компанію ви можете узнати більш детально на її сайті.

Із задоволенням повідомляємо нашим потенційним клієнтам, що у нас ви можете взяти будівельну техніку в оренду на вигідних умовах. Ми працюємо не тільки по столиці і Київської області, а й пропонуємо свої послуги в сусідніх регіонах. У нас ви знайдете техніку для виконання ряду операцій:

  1. Землерийні роботи. Екскаватори, бульдозери, грейфери, ямобури, траншеєкопачі і т.д. Багато з них оснащуються навісним обладнанням, можуть виконувати одночасно кілька операцій, що значно підвищує їх функціональність.
  2. Підняття, навантаження і розвантаження. Оренда будівельної техніки потрібна для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, а також підняття на висоту різних вантажів. Для цього використовуються крани, маніпулятори, навантажувачі, машини, що поєднують їх функції.
  3. Транспортування. Існують різні види транспорту для перевезення габаритних, сипучих і нестандартних вантажів, в тому числі і самої спецтехніки. Пропонуємо ми і гібриди автомобіля і навантажувача — маніпулятори.
  4. Наша компанія з оренди будівельної техніки пропонує машини, які використовуються для буріння, знесення будівель, створення дорожніх покриттів, плануванні, очищення річок і водойм — перераховувати можна до нескінченності. В наявності машини з універсальними можливостями — докладніше у консультантів. Є не тільки стандартні моделі за розмірами, але і міні-техніка, яка може бути використана в умовах обмеженого простору.

Ціна на послуги з оренди будівельної техніки

Вартість залежить, перш за все, від виду спецтехніки, основні це екскаватори, бульдозери. Самоскиди, крани, бетономішалки. Далі йде градація конкретної категорії за вантажопідйомністю, конструкції, технічним характеристикам, експлуатаційної масі і іншими показниками. Все це пояснює, чому ціна за оренду будівельної техніки в Києві і по всій Україні може бути різною. Ми лише можемо стверджувати, що з нами ви заощадите чимало коштів.

Вартість послуг оренди будівельної техніки розраховується зазвичай за погодинною або позмінної тарифікації. Ми також пропонуємо її в тривалу експлуатацію — умови таких договорів прописуються індивідуально з урахуванням особливостей угоди. Ми також пропонуємо досвідчених водіїв і операторів, які майстерно справляються з управлінням будь-якої спецтехніки. Саме тому ми впевнені, що ви залишитеся задоволені співпрацею з нами. Звертайтеся!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector