Де купити меблі у Львові?

У наших будинках меблі займає основну частину інтер’єру. За допомогою меблів ми висловлюємо свою індивідуальність і тому до її вибору необхідно поставитися з усією серйозністю. Зараз можна купити меблі у Львові швидко.

Так як меблі ми вибираємо надовго (мінімум на кілька років), то вона повинна не тільки радувати око, але і бути досить комфортною і надійною.

Ці поради допоможуть Вам зробити правильний вибір.

1) Зробіть виміри.

Перш ніж купувати нові меблі зробіть план кімнати з усіма розмірами. На плані відзначте, де буде стояти Ваша меблі і якого розміру вона повинна бути.

План можна зробити як на папері, так і за допомогою програм для дизайну інтер’єру.

2) Перевірте габаритні розміри меблів.

У магазині або на ринку, за допомогою рулетки виміряйте розміри меблів по всіх трьох напрямках (довжина, ширина, висота). Якщо хочете на 100% бути впевненими, що дана меблі впишеться в Вашу кімнату.

3) Каркас меблів.

У виготовлення каркаса м’яких меблів зазвичай використовується деревина або метал. Каркас дорого дивана виробник збирає з деревини твердолистяних порід, таких як дуб, бук, береза. Каркас більш дешевого дивана збирається з сосни. В обох випадках головне, щоб виробник використовував тільки просушену деревину, інакше через деякий час меблі почне скрипіти.

4) Механізми.

Головною частиною дивана є механізм перетворює диван в ліжко. В даний час видів механізмів безліч, і тут в першу чергу необхідно визначитися, наскільки часто Ви будете розкладати диван: кожен день або час від часу для гостей.

В хорошому механізмі всі основні частини — металеві, і чим механізм простіше, тим краще.

Під час вибору дивана бажано кілька разів його розкласти і скласти. Механізм повинен працювати легко і вільно, майже безшумно.

5) Наповнювачі.

Як наповнювачі, які роблять диван м’яким, широко використовуються: пружинні блоки, поролон і пінополіуретан (ППУ).

Тут головне при виборі дивана, враховувати щільність матеріалу, чим вона вища, тим довше він прослужить. Для м’яких меблів рекомендована щільність не нижче 30 кг / м3.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector
Gogetlinks 735126