NetEnt запускає слот Silverback Gold із лічильником Collect Meter

Компанія NetEnt випустила новий слот під назвою Silverback Gold. Завдяки високій волатильності та великому максимальному виграшу у розмірі x45 000 на один оплачуваний спін, гра може загубитися у джунглях на одному обертанні та відкрити ящики зі скарбами на наступному.

NetEnt Silverback Gold

Завдяки набору барабанів 5×4 розробка пропонує 1024 віртуальні лінії виплат зліва направо. Теоретичний відсоток повернення гравцеві (RTP) становить 96,10%, що не так вже й погано для гри, якій, швидше за все, знадобляться сотні тисяч, якщо не мільйони спінів, щоб фактичний RTP прийшов у відповідність до математичних розрахунків – саме такими є справи з іграми з високими коефіцієнтами повернення.

Незважаючи на те, що графіка та анімація в цілому відповідають останньому слову техніки, у грі, як і раніше, використовуються стандартні символи покеру, такі як від 9 до A, для іконок з нижчою виплатою, замість того, щоб доповнити їх зображеннями, більш відповідними тематиці.

Могутні дикі горили

Найбільш високооплачувані та найважливіші символи включають могутню горилу, птахів, змій, крокодилів та леопардів.

Обережно! Могутні сріблясті спіни розгулюють по всіх барабанах. Вирушайте на дике-дике сафарі, де побачите всіляких істот, і жодна з них не буде кращою, ніж могутній золотий сріблястий спін! До слова, цей та інші ігрові автомати від 1 гривні вже доступні в українських казино.

Усі символи барвисті та яскраві. На тлі тьмяних зображень менш оплачуваних знаків покерних карток вони дійсно виділяються в цьому релізі NetEnt.

Звичайно, найбільший інтерес представляє однойменний символ – Silverback Gorilla, але вам доведеться грати деякий час або придбати бонус у 100 разів більше за ставку, щоб побачити, як знаки стають золотими Silverbacks.

Лічильник очок додає цінності грі

Під час гри ви будете збирати жетони, і коли лічильник досягне 300, всі символи горили перетворяться на золоті сріблясті спіни. Випадання 3, 4 або 5 скаттерів запускає бонусну гру та безкоштовні обертання.

NetEnt Silverback Gold

Під час фріспінів або навіть базової гри горили можуть випасти на барабанах у кількості до 20 символів Wild Silverback, які допоможуть отримати великий виграш. Дикі знаки «атакують» барабани перед початком спінів. Функція запускається випадково.

Дикі символи можуть з’являтися під час базової гри або у вигляді множників x2 або x3. Під час безкоштовного обертання вони завжди з’являються як x2 або x3. Виграшні лінії виплат множаться на добуток усіх диких множників на виграшній лінії.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector
Gogetlinks 735126