Острів Мен видає ліцензію постачальника Hacksaw Gaming

Компанія Hacksaw Gaming отримала ліцензію на постачання програмного забезпечення від Комісії з нагляду за азартними іграми острова Мен.

Протягом 2021 року Мальтійський провайдер ігор зосередився на виході своїх ігрових автоматів на гроші на нові ринки. За останні кілька років Hacksaw Gaming вдалося отримати ліцензії більш ніж у п’яти регульованих юрисдикціях (включаючи Великобританію, Мальту та Грецію).

Маркус Кордес, операційний директор Hacksaw Gaming, сказав: «Ми раді додати острів Мен до нашого портфеля ліцензій, і я впевнений, що найближчими роками ми отримаємо ще багато ліцензій».

У 2021 році компанія Hacksaw продовжила зростання, вийшовши на ринок Швеції із Svenska Spel Sports and Casino; Раніше провайдер отримав необхідну сертифікацію для запуску в Данії. У вересні 2021 року Hacksaw Gaming також підписала партнерство з Flutter’s Pady Power Betfair, щоб зміцнити свої позиції на ринку iGaming у Великій Британії. Постачальник завершив 2021 рік виходом на іспанський ігровий ринок; У середині грудня минулого року понад 20 ігор Hacksaw було запущено для іспанських гравців.

В даний час портфоліо Hacksaw налічує понад 70 ігор, які розподілені за трьома вертикалями (слоти, скретч-карти та суміш обох у сегменті високих фіксованих призів).

Першою грою 2022 стала King Carrot, запущена 6 січня. Цього року провайдер планує подвоїти перелік слотів, намагаючись зміцнити свої позиції у галузі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector
Gogetlinks 735126