Rock ‘n’ Lock — Red Tiger: ретро може принести чималі виграші

Перенесіться до Америки 1950-х років з останнім релізом Red Tiger, який включає ретро-символи на барабанах 5×4 з 25 лініями виплат. Золоті та платинові платівки також можуть потрапити на барабани з грошовими цінностями, які можна отримати у грі Lock the Records, яка запускається, коли три або більше платівок потрапляють на барабани одночасно.

Крім того, тут є персонаж T-bird у шкіряній куртці та тіні, що зображує дикий символ цієї назви. Ці дикі символи замінюють всі символи у грі, крім платівок. До слова, цей та інші ігрові автомати від 1 гривні з мобільного доступні на нашому сайті.

Випадання трьох платівок запускає гру Lock the Records з трьома безкоштовними повторними обертаннями, чотири платівки дадуть чотири повторні обертання, а п’ять — п’ять повторних обертань. У цьому режимі гри у грі можуть випадати лише золоті та платинові платівки. Щоразу, коли на барабанах випадає нова платівка, кількість повторних обертань зменшується до початкового.

Гравці сподіваються, що в цьому режимі гри на барабанах випаде якнайбільше рекордів, оскільки грошова вартість усіх рекордів буде сумована і приписана до виплати гравця після того, як будуть зіграні всі повторні обертання.

Ці золоті та платинові рекорди можуть випадати в базовій грі з лічильником, зберігаючи своє положення на барабанах протягом кількості спинів, яка відображається на лічильнику.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...

Одна мысль о “Rock ‘n’ Lock — Red Tiger: ретро може принести чималі виграші

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector
Gogetlinks 735126